header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 2-3-2019 t/m 28-6-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 JE8-1 KG2 - AB
15:45 - 16:45 JE8-2 Eefje Stigter KG2 - CD
15:45 - 16:45 ME8-1 Marthe Broekman KG1 - CD
15:45 - 16:45 ME8-2 Juriaan Harm KG1 - AB
16:45 - 17:45 JC4 Eefje Stigter KG3 - CD
16:45 - 18:00 JD2 Floris Krol
Timme Ter Horst
KG1 - AB
16:45 - 17:45 MC4 Liane van der Schoot KG3 - AB
16:45 - 17:45 MC5 Marthe Broekman KG1 - CD
17:00 - 18:15 JB4 Juriaan Harm KG2 - CD
17:15 - 18:45 JC1 Saskia Bleumink
David van Veenendaal
KG2 - AB
17:45 - 19:00 JC2 Jonne van Kooij
Sjoerd Meijer
KG1 - CD
17:45 - 18:45 JC3 Wendela van Kesteren
Bram Callens
KG3 - CD
17:45 - 18:45 MB3 Liane van der Schoot KG3 - AB
18:00 - 19:15 MC2 Willeke Bregman
Marthe Broekman
KG1 - AB
18:15 - 19:15 JB3 Juriaan Harm KG2 - CD
18:45 - 20:00 MA2 Liane van der Schoot KG3 - AB
18:45 - 20:00 MB5 Wendela van Kesteren KG3 - CD
19:00 - 20:15 JA3 Mark Zwijnenburg KG2 - AB
19:00 - 20:30 MC1 Eefje Stigter
Feike Coppens
KG1 - CD
19:15 - 20:30 JA2 Maaike Hendriks
Saskia Bleumink
KG1 - AB
19:15 - 20:30 JB2 Juriaan Harm KG2 - CD
20:00 - 21:15 Keeperstraining senioren Trainingsgroep KG3 - A
20:30 - 22:00 Trim1 Mark Zwijnenburg KG1 - AB
20:30 - 22:00 Trim2 Wendela van Kesteren KG2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 JD4 Wendela van Kesteren KG1 - CD
15:45 - 16:45 MD5 KG1 - AB
15:45 - 16:45 ME8-1 Eefje Stigter
Jurriaan Kloks
KG2
15:45 - 16:45 ME8-2 KG2
15:45 - 16:45 ME8-3 KG2
16:45 - 18:15 JD1 Bob Busser
Karlijn Hendriks
KG1 - CD
16:45 - 17:45 MC3 Eefje Stigter KG2 - AB
16:45 - 18:15 MD1 Wendela van Kesteren
David van Veenendaal
KG1 - AB
16:45 - 18:00 MD2 Flora Hoekstra
Carolien van der Meer
KG2 - CD
17:00 - 18:00 JD3 Lars van der Bijl
Tijmen Lanni
KG3 - CD
17:15 - 18:30 MB4 Laurens Kruijff KG3 - AB
18:00 - 19:30 JB1 Jurriaan Kloks KG2 - CD
18:15 - 19:45 JA1 Maaike Hendriks KG2 - AB
18:15 - 19:45 MA3 Wendela van Kesteren KG3 - CD
18:30 - 19:30 MA1 Clinton van de Ven KG1 - CD
18:30 - 20:00 MB1 Laurens Kruijff KG1 - AB
18:30 - 19:45 MB2 Willemijn van der Meer KG3 - AB
20:00 - 22:00 H1 Mathijs Krauss
Michaël Löwenthal
KG1
20:15 - 21:30 DVA Wendela van Kesteren KG2 - CD
20:30 - 22:30 D1 Clinton van de Ven
Jurriaan Kloks
KG2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:30 - 14:30 MF2 alle teams Trainingsgroep KG1 - CD
13:30 - 14:30 JE6-1 Juriaan Harm
Jurriaan Kloks
Wendela van Kesteren
KG1 - AB
13:30 - 14:30 JE6-2 KG1 - AB
13:30 - 14:30 JE6-3 KG1 - AB
14:30 - 15:30 ME6-1 Eefje Stigter
Juriaan Harm
Jurriaan Kloks
Saskia Bleumink
Wendela van Kesteren
KG1
14:30 - 15:30 ME6-2 KG1
14:30 - 15:30 ME6-3 KG1
14:30 - 15:30 ME6-4 KG1
14:30 - 15:30 ME6-5 KG1
14:45 - 15:45 Funkey Trainingsgroep KG3 - CD
15:30 - 16:30 JE8-1 Eefje Stigter KG1 - AB
15:30 - 16:30 JE8-2 KG1 - AB
15:30 - 16:30 JE8-3 Jurriaan Kloks KG2 - AB
15:30 - 16:30 MD4 Wendela van Kesteren KG1 - CD
16:30 - 17:30 JC3 Bram Callens KG1 - AB
16:30 - 17:30 MD3 Madelief Schimmel KG1 - CD
17:00 - 18:30 MD1 Wendela van Kesteren
David van Veenendaal
KG2 - AB
17:30 - 18:45 JB2 Juriaan Harm KG1 - CD
17:30 - 18:30 JC4 Saskia Bleumink KG1 - AB
17:30 - 18:30 JD4 Jeroen Beekhuis
Pieter Rigterink
KG3 - AB
17:30 - 18:45 MC2 Willeke Bregman KG2 - CD
17:30 - 18:30 MC3 Eefje Stigter KG3 - CD
18:30 - 20:00 JC1 Saskia Bleumink KG1 - AB
18:30 - 20:00 MA4 Wendela van Kesteren KG3 - CD
18:30 - 20:00 MC1 Eefje Stigter
Feike Coppens
KG2 - AB
18:45 - 20:00 MA2 Jurriaan Kloks KG1 - CD
18:45 - 20:15 MB1 Laurens Kruijff KG2 - AB
20:00 - 21:15 DJ1 Laurens Kruijff KG2 - AB
20:00 - 21:30 DVB Wendela van Kesteren
Willeke Bregman
KG2 - CD
20:00 - 21:30 DVC KG2 - CD
20:00 - 21:30 H2 Jurriaan Kloks KG1 - AB
20:30 - 21:45 HVC Eefje Stigter KG1 - CD
21:15 - 22:15 H3 Laurens Kruijff KG2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JE6 alle teams Trainingsgroep KG2 - AB
16:00 - 17:00 Keepers D Trainingsgroep KG1 - AB
16:15 - 17:30 JD2 Floris Krol
Timme Ter Horst
KG2 - CD
17:00 - 18:00 Keepers C Trainingsgroep KG1 - AB
17:15 - 18:30 JC2 Jonne van Kooij
Sjoerd Meijer
KG2 - AB
17:15 - 18:15 MC5 KG3 - CD
17:15 - 18:30 MD2 Carolien van der Meer
Flora Hoekstra
KG1 - CD
17:15 - 18:15 MD5 Max van Dijk
Tobias Ekels
KG3 - AB
17:30 - 19:00 JD1 Bob Busser
Karlijn Hendriks
KG2 - CD
18:00 - 19:00 Keepers A en B Trainingsgroep KG1 - AB
18:30 - 20:00 JB1 Jurriaan Kloks KG1 - CD
19:00 - 19:30 Keepers A en B Trainingsgroep KG3 - AB
19:00 - 20:30 JA1 Maaike Hendriks
Saskia Bleumink
KG1 - AB
19:00 - 20:30 MA1 Clinton van de Ven
Laurens Kruijff
KG2 - AB
19:00 - 20:00 MC4 Bob Busser KG2 - CD
19:45 - 21:15 Keeperstraining senioren Trainingsgroep KG3 - AB
20:30 - 22:30 H1 Mathijs Krauss
Michaël Löwenthal
KG1 - AB
20:30 - 21:45 HVA Wendela van Kesteren KG2 - CD
20:30 - 21:45 HVB Jurriaan Kloks KG2 - AB
20:30 - 21:45 HVL1 Jurriaan Kloks KG1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:30 - 14:30 JF2-1 KG1 - CD
13:30 - 14:30 JF2-2 KG1 - CD
13:30 - 14:30 JF2-3 KG1 - CD
13:30 - 14:30 MF1-1 KG1 - AB
13:30 - 14:30 MF1-2 KG1 - AB
13:30 - 14:30 MF1-3 KG1 - AB
13:30 - 14:30 MF1-4 KG1 - AB
14:30 - 15:30 JF1-1 KG1 - AB
14:30 - 15:30 JF1-2 KG1 - AB
14:30 - 15:30 JF1-3 KG1 - AB
14:30 - 15:30 JF1-4 KG1 - AB
15:45 - 16:45 Inlooptraining ME6 alle teams Trainingsgroep KG2 - CD
15:45 - 16:45 JE8-3 Boris de Geus
Ralph de Vries
KG1 - AB
15:45 - 16:45 MD3 Madelief Schimmel
Roos de Geus
KG2 - AB
15:45 - 16:45 MD4 Luc van der Loos KG3 - AB
15:45 - 16:45 ME8-3 Elin van Veenendaal
Florance de Kroon
KG1 - CD
16:45 - 17:45 3e moment MC/JC Trainingsgroep KG3 - AB
16:45 - 17:45 3e moment MD/JD Trainingsgroep KG3 - CD
16:45 - 17:45 Keepers JJ Trainingsgroep KG2 - AB
16:45 - 17:45 JB3 Juriaan Harm KG1 - AB
16:45 - 17:45 JD3 Lars van der Bijl
Tijmen Lanni
KG1 - CD
16:45 - 17:45 MB3 Puck Bömer KG2 - CD
17:45 - 18:45 3e moment JB Trainingsgroep KG3 - CD
17:45 - 18:45 JA2 KG2 - AB Inlooptraining
17:45 - 18:45 JA3 KG2 - AB Inlooptraining
17:45 - 18:45 JB4 KG2 - AB Inlooptraining
17:45 - 19:00 MB2 Willemijn van der Meer KG1 - AB
17:45 - 18:45 MB4 KG1 - CD Inlooptraining
17:45 - 18:45 MB5 KG1 - CD Inlooptraining
18:00 - 19:00 3e moment MB/MA Trainingsgroep KG3 - AB
19:15 - 21:15 D1 Clinton van de Ven
Jurriaan Kloks
KG1
19:45 - 21:15 DJ1 Laurens Kruijff KG2 - AB

Zoeken

Agenda

Nog geen agenda punten.

Contact

Adres
Hoofdstraat 21a,
3971 KA Driebergen
0343-516767

Postadres
Postbus 213,
3970 AE Driebergen
[email protected]