header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

D30-1

Ondersteuning

Saskia van der Laan
Captain
Clinton van de Ven
Trainer

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Doorn D30-1 Voordaan D30-1 20:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Schaerweijde D30-1 9 24 8 0 1
2 Victoria D30-1 9 21 7 0 2
3 Laren D30-1 9 19 6 1 2
4 Voordaan D30-1 8 16 5 1 2
5 Doorn D30-1 8 12 3 3 2
6 Gooische D30-2 9 12 3 3 3
7 Shinty D30-1 9 9 2 3 4
8 Kampong D30-3 9 5 1 2 6
9 Amersfoort D30-1 9 4 1 1 7
10 Hoeksche Waard D30-1 9 2 0 2 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt Larensche Mixed Hockey Club D30-1 n.n.b thuis
19 mrt SV Kampong Hockey D30-3 n.n.b uit
26 mrt MMHC Voordaan D30-1 n.n.b thuis
2 apr Doornse Hockey Club D30-1 n.n.b uit
16 apr HC De Hoeksche Waard D30-1 n.n.b thuis
23 apr Gooische Hockey Club D30-2 n.n.b uit
14 mei Schaerweijde D30-1 n.n.b uit
21 mei Hockeyclub Amersfoort D30-1 n.n.b thuis
4 jun HV Victoria D30-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Victoria D30-1 Amersfoort D30-1 (4-3)final
Laren D30-1 Shinty D30-1 (7-1)final
Doorn D30-1 Schaerweijde D30-1 (1-4)final
Voordaan D30-1 Hoeksche Waard D30-1 (8-0)final
Kampong D30-3 Gooische D30-2 (1-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Hoeksche Waard D30-1 Doorn D30-1 (1-2)final
Schaerweijde D30-1 Victoria D30-1 (4-1)scheduled
Amersfoort D30-1 Laren D30-1 (2-4)final
Gooische D30-2 Voordaan D30-1 (2-2)scheduled
Shinty D30-1 Kampong D30-3 (1-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Laren D30-1 Victoria D30-1 (4-2)final
Doorn D30-1 Gooische D30-2 (1-1)scheduled
Kampong D30-3 Amersfoort D30-1 (3-0)final
Hoeksche Waard D30-1 Schaerweijde D30-1 (1-3)final
Voordaan D30-1 Shinty D30-1 (1-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Shinty D30-1 Doorn D30-1 (2-2)final
Schaerweijde D30-1 Laren D30-1 (2-0)final
Victoria D30-1 Kampong D30-3 (4-1)final
Amersfoort D30-1 Voordaan D30-1 (2-6)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Doorn D30-1 Amersfoort D30-1 (3-2)final
Kampong D30-3 Laren D30-1 (0-3)final
Gooische D30-2 Schaerweijde D30-1 (0-3)scheduled
Hoeksche Waard D30-1 Shinty D30-1 (0-2)final
Voordaan D30-1 Victoria D30-1 (2-6)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Schaerweijde D30-1 Kampong D30-3 (5-1)final
Amersfoort D30-1 Hoeksche Waard D30-1 (4-2)final
Laren D30-1 Voordaan D30-1 (2-3)final
Shinty D30-1 Gooische D30-2 (1-3)final
Victoria D30-1 Doorn D30-1 (6-3)final
VRIJDAG 4 NOVEMBER 2022
Gooische D30-2 Hoeksche Waard D30-1 (0-0)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Voordaan D30-1 Kampong D30-3 (3-1)final
Shinty D30-1 Schaerweijde D30-1 (2-4)final
Hoeksche Waard D30-1 Victoria D30-1 (0-10)final
Doorn D30-1 Laren D30-1 (3-3)scheduled
Gooische D30-2 Amersfoort D30-1 (3-2)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Kampong D30-3 Doorn D30-1 (1-7)final
Laren D30-1 Hoeksche Waard D30-1 (6-1)final
Victoria D30-1 Gooische D30-2 (3-0)final
Amersfoort D30-1 Shinty D30-1 (1-1)final
Voordaan D30-1 Schaerweijde D30-1 (1-0)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Gooische D30-2 Laren D30-1 (2-3)final
Shinty D30-1 Victoria D30-1 (0-6)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Hoeksche Waard D30-1 Kampong D30-3 (0-0)final
Schaerweijde D30-1 Amersfoort D30-1 (3-1)scheduled