header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

D30-2

Ondersteuning

Monique Bouter
Captain
Pleun Luykx
Captain
Sofie Rijk
Trainer

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amersfoort D30-3 Haaskamp D30-1 0:00
Mezen D30-1 Kampong D30-7 0:00
Phoenix/Shinty D30-4 Gooische D30-10 0:00
Kromme Rijn D30-2 Naarden D30-5 0:00
Shinty D30-2 SCHC D30-3 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Mezen D30-1 9 21 7 0 2
2 SCHC D30-3 9 21 7 0 2
3 Kromme Rijn D30-2 9 19 6 1 2
4 Haaskamp D30-1 9 18 6 0 3
5 Naarden D30-5 9 12 4 0 5
6 Gooische D30-10 9 12 4 0 5
7 Amersfoort D30-3 9 11 3 2 4
8 Shinty D30-2 9 10 3 1 5
9 Kampong D30-7 9 9 3 0 6
10 Phoenix/Shinty D30-4 9 0 0 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt Hockeyclub SCHC D30-3 n.n.b thuis
19 mrt Hockeyclub De Haaskamp D30-1 n.n.b uit
26 mrt HC Kromme Rijn D30-2 n.n.b thuis
2 apr SV Kampong Hockey D30-7 n.n.b uit
16 apr SV Phoenix D30-4 n.n.b thuis
23 apr Gooische Hockey Club D30-10 n.n.b uit
14 mei MHC De Mezen D30-1 n.n.b thuis
21 mei Hockey Club Naarden D30-5 n.n.b thuis
4 jun Hockeyclub Amersfoort D30-3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Kampong D30-7 Mezen D30-1 (0-9)final
Gooische D30-10 Phoenix/Shinty D30-4 (4-0)final
Haaskamp D30-1 Amersfoort D30-3 (5-0)final
Naarden D30-5 Kromme Rijn D30-2 (0-2)final
SCHC D30-3 Shinty D30-2 (5-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Amersfoort D30-3 Kampong D30-7 (3-2)final
Phoenix/Shinty D30-4 Naarden D30-5 (1-7)final
Kromme Rijn D30-2 SCHC D30-3 (2-1)final
Mezen D30-1 Gooische D30-10 (0-1)final
Shinty D30-2 Haaskamp D30-1 (0-7)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Gooische D30-10 Amersfoort D30-3 (0-1)final
Kampong D30-7 Haaskamp D30-1 (0-5)final
Kromme Rijn D30-2 Shinty D30-2 (0-1)final
Naarden D30-5 Mezen D30-1 (4-2)final
SCHC D30-3 Phoenix/Shinty D30-4 (4-1)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Phoenix/Shinty D30-4 Kromme Rijn D30-2 (1-3)final
Haaskamp D30-1 Gooische D30-10 (5-1)final
Shinty D30-2 Kampong D30-7 (0-1)final
Mezen D30-1 SCHC D30-3 (3-1)final
Amersfoort D30-3 Naarden D30-5 (2-3)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Kromme Rijn D30-2 Mezen D30-1 (1-4)final
Gooische D30-10 Kampong D30-7 (3-0)final
SCHC D30-3 Amersfoort D30-3 (9-2)scheduled
Phoenix/Shinty D30-4 Shinty D30-2 (0-4)final
Naarden D30-5 Haaskamp D30-1 (2-3)final
WOENSDAG 19 OKTOBER 2022
Mezen D30-1 Phoenix/Shinty D30-4 (7-0)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Kampong D30-7 Naarden D30-5 (1-0)final
Haaskamp D30-1 SCHC D30-3 (1-2)final
Amersfoort D30-3 Kromme Rijn D30-2 (1-1)final
Shinty D30-2 Gooische D30-10 (4-0)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Mezen D30-1 Shinty D30-2 (2-1)final
SCHC D30-3 Kampong D30-7 (2-0)final
Kromme Rijn D30-2 Haaskamp D30-1 (3-2)final
Phoenix/Shinty D30-4 Amersfoort D30-3 (0-2)final
Naarden D30-5 Gooische D30-10 (0-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Kampong D30-7 Kromme Rijn D30-2 (2-6)final
Haaskamp D30-1 Phoenix/Shinty D30-4 (7-1)final
Amersfoort D30-3 Mezen D30-1 (0-2)final
Naarden D30-5 Shinty D30-2 (5-0)final
Gooische D30-10 SCHC D30-3 (0-4)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Naarden D30-5 SCHC D30-3 (1-5)final
Phoenix/Shinty D30-4 Kampong D30-7 (0-1)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Mezen D30-1 Haaskamp D30-1 (5-1)final
Kromme Rijn D30-2 Gooische D30-10 (2-1)final
Shinty D30-2 Amersfoort D30-3 (1-1)scheduled