header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

MA4

Ondersteuning

Koert van der Vleuten
Coach Jeugd
Bram Callens
Trainer Jeugd
Laurens Kruijff
Trainer Jeugd

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Gooische MA5 SCHC MA7 17:10
Kromme Rijn MA2 Spitsbergen MA3 17:00
Leusden MA4 Eemvallei MA5 14:00
Naarden MA9 Shinty MA4 16:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 SCHC MA7 12 36 12 0 0
2 Gooische MA5 12 23 7 2 3
3 Spitsbergen MA3 12 21 6 3 3
4 Shinty MA4 12 20 6 2 4
5 Kromme Rijn MA2 12 18 6 0 6
6 Eemvallei MA5 12 11 3 2 7
7 Naarden MA9 12 5 1 2 9
8 Leusden MA4 12 4 1 1 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 mei Hockey Club Naarden MA9 16:15 uit
28 mei Gooische Hockey Club MA5 12:15 thuis - Veld 1 Navara

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 30 OKTOBER 2021
Gooische MA5 Naarden MA9 3-2
SCHC MA7 Kromme Rijn MA2 4-1
Shinty MA4 Leusden MA4 5-0
Eemvallei MA5 Spitsbergen MA3 2-4
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Leusden MA4 Gooische MA5 1-3
Spitsbergen MA3 SCHC MA7 1-2
Kromme Rijn MA2 Shinty MA4 1-2
Naarden MA9 Eemvallei MA5 4-4
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Gooische MA5 Kromme Rijn MA2 3-2
SCHC MA7 Eemvallei MA5 4-1
Leusden MA4 Naarden MA9 5-3
Shinty MA4 Spitsbergen MA3 1-4
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Kromme Rijn MA2 Leusden MA4 4-1
Eemvallei MA5 Shinty MA4 2-2
Naarden MA9 SCHC MA7 1-4
Spitsbergen MA3 Gooische MA5 1-1
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Kromme Rijn MA2 Naarden MA9 4-3
Gooische MA5 Eemvallei MA5 2-0
Shinty MA4 SCHC MA7 2-4
Leusden MA4 Spitsbergen MA3 4-4
ZATERDAG 12 MAART 2022
Shinty MA4 Naarden MA9 6-0
Eemvallei MA5 Leusden MA4 3-1
Spitsbergen MA3 Kromme Rijn MA2 2-4
SCHC MA7 Gooische MA5 3-2
ZATERDAG 19 MAART 2022
Kromme Rijn MA2 Eemvallei MA5 2-0
Naarden MA9 Spitsbergen MA3 3-3
Leusden MA4 SCHC MA7 1-3
Gooische MA5 Shinty MA4 2-2
ZATERDAG 26 MAART 2022
Spitsbergen MA3 Eemvallei MA5 5-1
Kromme Rijn MA2 SCHC MA7 1-3
Naarden MA9 Gooische MA5 0-5
Leusden MA4 Shinty MA4 1-4
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Shinty MA4 Kromme Rijn MA2 2-1
SCHC MA7 Spitsbergen MA3 4-3
Eemvallei MA5 Naarden MA9 3-0
ZONDAG 3 APRIL 2022
Gooische MA5 Leusden MA4 6-4
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Naarden MA9 Leusden MA4 5-3
Kromme Rijn MA2 Gooische MA5 1-3
Spitsbergen MA3 Shinty MA4 2-1
Eemvallei MA5 SCHC MA7 1-2
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Leusden MA4 Kromme Rijn MA2 2-4
SCHC MA7 Naarden MA9 13-0
Shinty MA4 Eemvallei MA5 3-0
Gooische MA5 Spitsbergen MA3 0-7
ZATERDAG 14 MEI 2022
Naarden MA9 Kromme Rijn MA2 3-9
SCHC MA7 Shinty MA4 1-0
Spitsbergen MA3 Leusden MA4 6-0
Eemvallei MA5 Gooische MA5 4-3