header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

JO12-1

Ondersteuning

Koen Husmann
Coach Jeugd
Ties Wentink
Coach Jeugd
Marjolein van Harten
Teammanager
Christa de Jong
Teammanager

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Shinty JO12-1 10 28 9 1 0
2 Naarden JO12-2 10 16 5 1 4
3 Kampong JO12-2 10 15 5 0 5
4 Soest JO12-1 10 14 4 2 4
5 Huizen JO12-1 10 10 3 1 6
6 Amersfoort JO12-1 10 3 0 3 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 jun !Oefenwedstrijd JO12-1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Shinty JO12-1 Naarden JO12-2 (4-2)final
Huizen JO12-1 Kampong JO12-2 (0-1)final
Soest JO12-1 Amersfoort JO12-1 (5-2)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Kampong JO12-2 Shinty JO12-1 (2-8)final
Naarden JO12-2 Soest JO12-1 (1-1)final
Amersfoort JO12-1 Huizen JO12-1 (0-0)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Kampong JO12-2 Naarden JO12-2 (2-3)final
Shinty JO12-1 Amersfoort JO12-1 (5-0)final
Huizen JO12-1 Soest JO12-1 (1-0)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Huizen JO12-1 Naarden JO12-2 (0-4)final
Amersfoort JO12-1 Kampong JO12-2 (2-6)final
Soest JO12-1 Shinty JO12-1 (0-3)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Shinty JO12-1 Huizen JO12-1 (7-0)final
Kampong JO12-2 Soest JO12-1 (5-0)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Naarden JO12-2 Amersfoort JO12-1 (5-2)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Kampong JO12-2 Huizen JO12-1 (6-2)final
Amersfoort JO12-1 Soest JO12-1 (3-3)final
Naarden JO12-2 Shinty JO12-1 (1-2)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Shinty JO12-1 Kampong JO12-2 (5-2)final
ZATERDAG 18 MEI 2024
Huizen JO12-1 Amersfoort JO12-1 (2-1)final
WOENSDAG 22 MEI 2024
Soest JO12-1 Naarden JO12-2 (3-2)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Naarden JO12-2 Kampong JO12-2 (5-4)final
Soest JO12-1 Huizen JO12-1 (4-3)final
Amersfoort JO12-1 Shinty JO12-1 (4-4)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Naarden JO12-2 Huizen JO12-1 (1-3)final
Kampong JO12-2 Amersfoort JO12-1 (3-2)final
Shinty JO12-1 Soest JO12-1 (7-1)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
Huizen JO12-1 Shinty JO12-1 (0-6)final
Soest JO12-1 Kampong JO12-2 (6-3)final
Amersfoort JO12-1 Naarden JO12-2 (0-6)final