Stem op Meisjes A1 en Marja Busser als respectievelijk beste sportploeg en beste sportvrouw van de Utrechtse Heuvelrug

Maar liefst in twee categorieën zijn dit jaar Shintianen
genomineerd voor het Sportgala van de Utrechtse Heuvelrug. Iets om trots op de
zijn. Meisjes A1 is genomineerd voor beste sportploeg en Marja Busser voor beste
sportvrouw.
We roepen jullie allemaal op om je stem op hen uit te
brengen voor 28 januari. Dat kan via de website van de utrechtse
heuvelrug (www.heuvelrug.nl).
Hieronder lees waar ze hun nominatie aan verdiend hebben.
Shinty Meisjes A1 is Topklasse in alle opzichten!
Ondanks hevige concurrentie van grote clubs zoals Kampong en Schaerweijde hebben de meisjes A1 van hockeyclub Shinty een ongelooflijke prestatie neergezet: ze zijn dit seizoen gepromoveerd naar de Topklasse! Dat hebben zij bereikt door niet alleen heel hard mét elkaar, maar vooral ook vóór elkaar te werken tijdens de vele trainingsuren met hun trainer-coach. Bij de wedstrijden is het genieten voor een ieder om te zien dat hun harde werken zich vertaalt naar sporten op hoog niveau met mooi samenspel en maximale inzet tot het laatste fluitsignaal. Ongeacht het resultaat, blijft dit team zich altijd buitengewoon sportief en voorbeeldig gedragen op het sportveld!
Deze 14 meisjes, variërend van 16 tot 18 jaar, zijn allemaal ook op Shinty
actief als vrijwilligster. Zij zijn trainer en / of coach voor jeugdelftallen,
fluiten in het weekend wedstrijden van jeugdteams en maken deel uit van het
Shinty jeugdbestuur dat alle jeugdevenementen op de vereniging organiseert,
waaronder ook het jaarlijkse basisscholen-hockeytoernooi van de Utrechtse
Heuvelrug.
Shinty werkt al jaren heel intensief aan het begeleiden van haar trainers
en coaches. Het behalen van de Topklasse door meisjes A1 is één van de
voorbeelden die laat zien dat het opleidingsplan van Shinty zijn vruchten
afwerpt. Shinty is dan ook heel trots op deze meisjes!
Marja Busser wereldkampioen hockey in de categorie 45plus
Afgelopen zomer werd in Rotterdam het wereldkampioenschap hockey voor 40plus gespeeld, het zogenaamde MastersWK. 74 teams uit 21 landen streden om goud in vier leeftijdscategoriën zowel bij de dames als de heren.
Het Nederlands dames elftal 45plus speelde 6 wedstrijden
in 7 dagen tegen respectievelijk Ierland, Nieuw-Zeeland, de Verenigde Staten, Schotland, Engeland en Zuid-Afrika. Onder toeziend oog van veel Oranje-supporters
werd Zuid-Afrika in de finale verslagen met 2-0. Marja was een bijzondere
kracht in dit gouden 45plus team dat geleid werd door trainer/coach Ineke
Botden. Helemaal leuk was dat haar zusje Suzan van der Louw-Plesman ook
meespeelde.
Het bestuur van Shinty is trots op de prestatie van Marja. Ze is moeder van 4 kinderen en, naast dat ze zelf hockeyt, al jarenlang actief bij Shinty. Ze is zelfs met Shinty Meisjes B1 ooit landskampioen geworden.
Reacties
Karen van der Lande
5-1-2015 @ 21:58:19 |Top meisjes en Marja! Wij hebben allemaal al op jullie gestemd!
Lex Paat
5-1-2015 @ 21:58:53 |Zal ik onmiddellijk doen .
Noor Beelen
18-1-2015 @ 16:57:19 |Waarom geen button "stem hier"... moet nu zoeken, niet handig voor luie weblezers...