header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Jeugd
Jongste Jeugd
Overig
Meisjes A
MA3 - Hilversum MA4
11:15 - Veld 3
Fluiten:Thijn Schubad en Xavier Jansen op de Haar
Meisjes B
MB2 - HC Geldermalsen MB1
17:15 - Veld 3
Fluiten:Maarten Vissinga en Koos Hoekstra
MB3 - M.H.C. Barneveld MB2
12:30 - Veld 1
Fluiten:Marlinde van Andel en Maud Morshuis
MB5 - MHC Woerden MB5
16:00 - Veld 1
Fluiten:Xavier van den Thillart en Nick van Neerijnen
Meisjes C
MC1 - Hockeyclub Amersfoort MC1
10:45 - Veld 1
Fluiten:Bob van Lierop en Jan Hendriks
MC2 - Hilversum MC3
15:15 - Veld 2
Fluiten:Suus Bömer en Heleen Aertsen
MC3 - Hockeyclub SCHC MC6
15:45 - Veld 3
Fluiten:Rob Cornelissen en Floor van der Vlist
Meisjes D
MD1 Play offs - H.C. Eemvallei MD2
09:00 - Veld 1
Fluiten:Jasper Zomerman en Ralph Vierveijzer
MD2 - SV Kampong Hockey MD3
11:45 - Veld 2
Fluiten:Ron de Vries en Mark Stokmans
Meisjes E8
ME8-1 - Hockey Club Naarden M8E2
08:45 - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
ME8-3 - Hockey Club Houten M8E5
10:00 - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes E6
ME6-1 - Hockeyclub SCHC ME1
10:00 - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
ME6-2 - M.H.C. LELYSTAD ME1
08:45 - Veld 4
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes F2
MF2-1 - Hilversum MF3
10:00 - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
MF2-2 - Hockeyclub Montfoort MF2
08:45 - Veld 2
Nog geen scheids. ingepland
Jongens A
JA1 - Hilversum JA1
14:15 - Veld 1
Fluiten:Saskia van Dort en Johan van Luijn
JA2 - Larensche Mixed Hockey Club JA5
17:45 - Veld 1
Fluiten:Loïc Jimenez en Alex Bak
Jongens B
JB2 - Gooische Hockey Club JB4
17:00 - Veld 2
Fluiten:David van Veenendaal en Paul Eigenhuis
Jongens C
JC3 - Schaerweijde JC4
10:00 - Veld 2
Fluiten:Quinten Boeve en Casper van Diepeningen
JC4 - Doornse Hockey Club JC3
12:45 - Veld 3
Fluiten:Coen Pompe en Job Noordam
Jongens D
JD3 - Hockeyclub Amersfoort JD2
13:30 - Veld 2
Fluiten:Floris Krol en Christiaan Vijverberg
JD4 - Schaerweijde JD6
14:15 - Veld 3
Fluiten:Lucas Pont en Jesse Joosten
Jongens E8
JE8-3 - SV Phoenix J8E3
08:45 - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
Overig
G-hockey - !Reservering
09:45 - Veld 4
Nog geen scheids. ingepland
Jongens E6
JE6-1 - MHC Vianen JE1
08:45 - Veld 2
Nog geen scheids. ingepland
JE6-3 - MHC Fletiomare JE4
08:45 - Veld 2
Nog geen scheids. ingepland
Jongens F2
JF2-1 - Zwaluwen Utrecht JF2
08:45 - Veld 2
Nog geen scheids. ingepland
Wedstrijdnummer
Spelen
Veld
Opmerking
KNHB
Digitaal
Stand in de poule
  Teams # Wedstrijden # Punten