header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Jeugd
Jongste Jeugd
Overig
Meisjes A
MA1 - G.H.C. RAPID MA1
15:00 - 1 Navara veld
Fluiten:Jasper Zomerman en Floor van der Vlist
MA3 - HMHC MA5
18:30 - Veld 2
Fluiten:Isabelle Jongerius en Jytte Koekoek
MA4 - Hockeyclub SCHC MA7
16:40 - Veld 3
Fluiten:Lisanne Rijckborst en Isabelle Breugem
Meisjes B
MB1 - H.C. Eemvallei MB1
11:30 - 1 Navara veld
Fluiten:Edward Lind en Agnes Rolfes
MB4 - HMHC MB7
16:50 - Veld 2
Fluiten:Juliƫtte van der Voorn en Sydney Overbosch
Meisjes C
MC2 - HC Rijnvliet MC2
10:00 - Veld 2
Fluiten:Bas Jongerius en Roemer Priem
Meisjes D
MD1 - SV Kampong Hockey MD2
09:45 - 1 Navara veld
Fluiten:Jasmijn Veldhuizen en Sofie Rijk
MD2 - MHC Fletiomare MD4
13:30 - Veld 2
Fluiten:Gemma van Dijk en Lieke Pap
Meisjes E8
ME8-2 - MHC Fletiomare M8E8
08:30 - Veld 2
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes E6
ME6-2 - MHC Fletiomare M6E1
08:30 - 1 Navara veld
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes F2
MF2-1 - MHC Fletiomare MF5
08:30 - 1 Navara veld
Nog geen scheids. ingepland
MF2-2 - SV Kampong Hockey MF9
08:30 - 1 Navara veld
Nog geen scheids. ingepland
MF2-3 - SV Kampong Hockey MF1
12:00 - Veld 4
Nog geen scheids. ingepland
MF2-4 - VMHC Spitsbergen MF2
08:30 - 1 Navara veld
Nog geen scheids. ingepland
Jongens A
JA2 - H.C. Eemvallei JA1
18:30 - 1 Navara veld
Fluiten:Julius van den Bosch en Jan Hendriks
Jongens B
JB1 - AHC Velp JB1
16:45 - 1 Navara veld
Fluiten:Ido de Geus en Mees Bijl
JB2 - Hockeyclub Amersfoort JB1
11:45 - Veld 2
Fluiten:Lumi de Groot en Jan-Dirk Thalen
JB4 - Hockeyclub Montfoort JB1
15:05 - Veld 3
Fluiten:Thijn van der Meer en Reinout van Diepeningen
Jongens C
JC1 - HMHC JC1
13:15 - 1 Navara veld
Fluiten:Dana Andriessen en Kobus Rolfes
JC3 - CMHC JC2
11:45 - Veld 3
Fluiten:Bart Molenaar en Justus van Groningen
JC4 - HMHC JC4
10:00 - Veld 3
Fluiten:Sjoerd Vernooij en Zev Scholman
Jongens D
JD2 - M.H.C. Weesp JD1
15:10 - Veld 2
Fluiten:Reinout Zwart en Koen van der Linde
JD3 - Hockey Club Naarden JD4
13:25 - Veld 3
Fluiten:Tijn Hofman en Maxime Lendfers
Jongens E8
JE8-1 - SV Phoenix J8E2
08:30 - Veld 2
Nog geen scheids. ingepland
JE8-2 - MMHC Voordaan J8E2
08:30 - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
JE8-3 - SV Phoenix J8E3
08:30 - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
Overig
G-hockey - !Reservering G-hockey
09:30 - Veld 4
Nog geen scheids. ingepland
Jongens E6
JE6-1 - HC Rijnvliet J6E2
08:30 - Veld 4
Nog geen scheids. ingepland
JE6-2 - SV Kampong Hockey J6E2
11:00 - Veld 4
Nog geen scheids. ingepland
Wedstrijdnummer
Spelen
Veld
Opmerking
KNHB
Digitaal
Stand in de poule
  Teams # Wedstrijden # Punten