header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 8-4-2018 t/m 26-4-2018
Senioren
D1
19:15 - 21:15
KG1
Trainer(s)
Arno Ramakers
Jurriaan Kloks
Opmerkingen
D1 en DJ1/HJ1 rouleren met elkaar vwb veld 1 en veld 2
DJ1
19:15 - 20:45
KG2 - AB
Trainer(s)
Laurens Kruijff
Opmerkingen
D1 en DJ1/HJ1 rouleren met elkaar vwb veld 1 en veld 2
DJ2
19:15 - 20:45
KG2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
MA3
18:15 - 19:15
KG1
Trainer(s)
Opmerkingen
Aanmelden bij Jurriaan Kloks
Junioren B
MB1
17:00 - 18:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
3e moment
MB2
16:45 - 18:00
KG2 - AB
Trainer(s)
Wendela van Kesteren
Opmerkingen
MB4
18:15 - 19:15
KG1
Trainer(s)
Opmerkingen
Aanmelden bij Jurriaan Kloks
MB5
18:15 - 19:15
KG1
Trainer(s)
Jurriaan Kloks
Opmerkingen
Aanmelden bij Jurriaan Kloks
Junioren C
MC5
18:15 - 19:15
KG2 - CD
Trainer(s)
Wendela van Kesteren
Opmerkingen
Junioren D
MD1
16:45 - 18:15
KG2 - CD
Trainer(s)
Jurriaan Kloks
Karlijn Hendriks
Opmerkingen
MD4
15:45 - 16:45
KG2 - AB
Trainer(s)
Flora Hoekstra
Jurriaan Kloks
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
ME8-2
15:45 - 16:45
KG1 - CD
Trainer(s)
Madelief Schimmel
Opmerkingen
ME8-3
16:00 - 17:00
KG1 - AB
Trainer(s)
Floor Wentink
Eva de Boer
Opmerkingen
Jongste jeugd F
MF1-1
14:30 - 15:30
KG1 - AB
Trainer(s)
Eefje Stigter
Michaël Löwenthal
Saskia Bleumink
Opmerkingen
MF1-2
14:30 - 15:30
KG1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MF1-3
14:30 - 15:30
KG1 - AB
Trainer(s)
Eefje Stigter
Michaël Löwenthal
Saskia Bleumink
Opmerkingen
MF1-4
14:30 - 15:30
KG1 - AB
Trainer(s)
Eefje Stigter
Michaël Löwenthal
Saskia Bleumink
Opmerkingen
MF2-1
13:30 - 14:30
KG1
Trainer(s)
Opmerkingen
MF2-2
13:30 - 14:30
KG1
Trainer(s)
Opmerkingen
MF2-3
13:30 - 14:30
KG1
Trainer(s)
Opmerkingen
MF2-4
13:30 - 14:30
KG1
Trainer(s)
Opmerkingen
MF2-5
13:30 - 14:30
KG1
Trainer(s)
Opmerkingen
Senioren
Hj1
19:15 - 20:30
KG3
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JA1
18:00 - 19:00
KG3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
3e moment
JA2
18:00 - 19:15
KG2 - AB
Trainer(s)
Laurens Kruijff
Opmerkingen
Junioren B
JB1
17:00 - 18:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
3e moment
JB2
16:45 - 18:00
KG1 - CD
Trainer(s)
Michiel Veldhuijzen
Opmerkingen
Junioren C
JC1
18:00 - 19:00
KG3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
3e moment
JC3
16:45 - 17:45
KG3 - CD
Trainer(s)
Floris Hendriks
Reinout Willems
Opmerkingen
Junioren D
JD4
17:00 - 18:00
KG1 - AB
Trainer(s)
Maurits de Kroon
Tijmen Lanni
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
JE8-1
15:45 - 16:45
KG3 - CD
Trainer(s)
Michiel Veldhuijzen
Opmerkingen
JE8-3
16:00 - 17:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Pieter Rigterink
Jeroen Beekhuis
Opmerkingen
Jongste jeugd F
JF1-1
14:30 - 15:30
KG1 - CD
Trainer(s)
Jurriaan Kloks
Laurens Kruijff
Michiel Veldhuijzen
Opmerkingen
JF1-2
14:30 - 15:30
KG1 - CD
Trainer(s)
Jurriaan Kloks
Laurens Kruijff
Michiel Veldhuijzen
Opmerkingen
JF1-3
14:30 - 15:30
KG1 - CD
Trainer(s)
Jurriaan Kloks
Laurens Kruijff
Michiel Veldhuijzen
Opmerkingen
Overig
Inlooptraining JE6 alle teams
15:45 - 16:45
KG2 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Vaste keepers E8
15:45 - 16:00
KG4
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keepers jeugd klik op i voor de teams
16:00 - 16:45
KG4
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
MC4/MC5
Specialisatie
16:45 - 17:30
KG4
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keep JJ instuif
18:00 - 19:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen