header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 27-8-2022 t/m 1-12-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 JO14-3 Kiki Bakker
Kobus Rolfes
KG1 - CD
16:30 - 17:30 MO14-3 Kathelijne Lanni
Lotte Masseling
KG2 - AB
16:30 - 17:30 MO14-4 Reinout Zwart
Sam de Kok
KG2 - CD
16:30 - 17:30 MO14-5 Koen van der Linde KG3 - AB
16:45 - 17:45 MO12-3 Anouk van der Linden KG1 - AB
17:30 - 18:30 MO16-3 Cees Chevalier KG2 - AB
17:30 - 18:30 MO16-4 Jurriaan Kloks KG2 - CD
17:45 - 19:15 MO12-1 Boris de Geus
Anouk van der Linden
KG1 - AB
18:00 - 19:15 MO16-2 Kobus Rolfes KG1 - CD
18:30 - 19:30 JO16-3 Cees Chevalier KG2 - AB
18:30 - 19:30 JO16-4 Pieter Rigterink KG2 - CD
19:15 - 20:30 JO18-2 Jurriaan Kloks KG1 - CD
19:15 - 20:30 MO18-2 Juliette Groot KG1 - AB
19:30 - 20:30 JO18-3 Cees Chevalier KG2 - AB
19:30 - 20:30 MO18-3 Pieter Rigterink KG2 - CD
20:30 - 22:30 Trim 1 Casper van Diepeningen
Mark Zwijnenburg
KG2
20:30 - 22:30 Trim 2 Casper van Diepeningen
Mark Zwijnenburg
KG1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 MO12-4 Cees Chevalier KG1 - AB
16:15 - 17:30 JO12-2 Charlotte Rigterink
Raphaël Defaix
KG1 - CD
16:15 - 17:30 MO12-2 Onne de Klein
Ties Wentink
KG2 - AB
16:30 - 17:30 JO12-3 KG1 - AB
16:30 - 17:45 JO14-2 Kaj van Zeijl
Mats Maas
KG2 - CD
17:30 - 19:00 JO12-1 Wendela van Kesteren KG1 - CD
17:30 - 19:00 JO14-1 Simon de Jonge KG1 - AB
17:30 - 19:00 MO16-1 Jurriaan Kloks KG2 - AB
17:45 - 19:15 MO14-1 Clinton van de Ven
Pieter Rigterink
KG2 - CD
19:00 - 20:30 JO16-1 Wendela van Kesteren KG1 - CD
19:00 - 20:30 JO18-1 Cees Chevalier KG1 - AB
19:00 - 20:30 MO18-1 Maaike Hendriks KG2 - AB
19:15 - 20:30 JO16-2 Clinton van de Ven KG2 - CD
20:30 - 22:30 D1 KG2 - AB
20:30 - 21:45 D30-1 Clinton van de Ven KG2 - CD
20:30 - 22:30 H1 Jurriaan Kloks KG1
21:45 - 22:30 D1 KG2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:30 - 14:30 Funkey jongens Trainingsgroep KG2
13:30 - 14:30 Funkey meisjes Trainingsgroep KG2
13:30 - 14:30 JF1-1 KG1
13:30 - 14:30 JF1-2 Wendela van Kesteren KG1
13:30 - 14:30 JF1-3 Wendela van Kesteren KG1
13:30 - 14:30 MF1-1 KG1
13:30 - 14:30 MF1-2 KG1
13:30 - 14:30 MF1-3 KG1
13:30 - 14:30 MF1-4 KG1
14:30 - 15:30 JO8-1 Wendela van Kesteren KG1
14:30 - 15:30 JO8-2 Wendela van Kesteren KG1
14:30 - 15:30 JO8-3 Wendela van Kesteren KG1
14:30 - 15:30 JO8-4 Wendela van Kesteren KG1
14:30 - 15:30 MO8-1 Wendela van Kesteren KG1
14:30 - 15:30 MO8-2 Wendela van Kesteren KG1
14:30 - 15:30 MO8-3 Wendela van Kesteren KG1
14:30 - 15:30 MO8-4 Wendela van Kesteren KG1
15:30 - 16:30 JO9-1 Wendela van Kesteren KG1
15:30 - 16:30 JO9-2 Wendela van Kesteren KG1
15:30 - 16:30 JO9-3 Wendela van Kesteren KG1
15:30 - 16:30 MO9-1 Wendela van Kesteren KG1
15:30 - 16:30 MO9-2 Wendela van Kesteren KG1
15:30 - 16:30 MO9-3 Wendela van Kesteren KG1
15:30 - 16:30 MO9-4 Wendela van Kesteren KG1
16:30 - 17:30 JO10-1 Jelle Hovingh
Roef Cornelissen
KG1
16:30 - 17:30 JO10-2 Casper Honig
Willem de Feijter
KG1
16:30 - 17:30 JO10-3 Guus Thies
Marnix Crielaers
KG1
16:30 - 17:30 MO10-1 Emma Lind
Felice Frederix
KG1
16:30 - 17:30 MO10-2 Lara Slimani
Mila Thomas
KG1
16:30 - 17:30 MO10-3 Benjamin van Leuven
Thijs de Klein
KG1
16:30 - 18:00 MO12-1 Boris de Geus
Anouk van der Linden
KG2 - AB
16:30 - 17:30 MO16-3 Pieter Rigterink KG3
16:30 - 17:30 MO16-4 Pieter Rigterink KG3
16:45 - 18:00 JO12-2 Charlotte Rigterink
Raphaël Defaix
KG2 - CD
17:30 - 18:30 JO16-3 Maaike Hendriks KG3
17:30 - 18:30 JO16-4 Maaike Hendriks KG3
17:45 - 19:15 MO14-1 Clinton van de Ven
Pieter Rigterink
KG1 - AB
17:45 - 19:00 MO14-2 David Honig
Julius van den Bosch
KG1 - CD
18:00 - 19:00 MO12-5 Anouk van der Linden KG2 - AB
18:00 - 19:15 MO16-2 Kobus Rolfes KG2 - CD
19:00 - 20:30 MO18-1 Maaike Hendriks KG1 - CD
19:15 - 20:30 HO25-1 KG3 - AB
19:15 - 20:30 JO16-2 Clinton van de Ven KG1 - AB
19:15 - 20:30 JO18-2 KG2 - AB
19:15 - 20:30 MO18-2 Juliette Groot KG2 - CD
20:30 - 21:45 D30-2 Sofie Rijk KG2 - CD
20:30 - 21:45 DO25-1 Clinton van de Ven KG3 - AB
20:30 - 21:45 H30-2 KG1 - AB
20:30 - 21:45 H30-3 KG1 - CD
20:30 - 21:45 H45-2 Hans Bregman
Mark Zwijnenburg
KG2 - AB
20:30 - 21:45 Phoenix/Shinty D30D KG3 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Keepers D Trainingsgroep KG1 - AB
16:15 - 17:30 MO12-2 Onne de Klein
Ties Wentink
KG1 - CD
16:30 - 17:30 Keepers C Trainingsgroep KG1 - AB
16:30 - 17:30 MO14-3 Jurriaan Kloks KG2 - CD
16:30 - 17:30 MO14-5 Cees Chevalier KG2 - AB
17:30 - 18:30 Keepers A en B Trainingsgroep KG1 - AB
17:30 - 19:00 JO12-1 Juliette Groot
Wendela van Kesteren
KG2 - CD
17:30 - 19:00 JO18-1 Cees Chevalier KG2 - AB
17:30 - 19:00 MO16-1 Chantal Klijnhout KG1 - CD
18:30 - 19:15 Keepers D1/H1 Trainingsgroep KG1 - AB
18:30 - 19:30 JO18-3 Daan Ketelaars KG3
18:30 - 19:30 MO18-3 Daan Ketelaars KG3
19:00 - 20:30 D1 KG1 - CD
19:00 - 20:30 JO14-1 Simon de Jonge
Wilko van Essen
KG2 - AB
19:00 - 20:30 JO16-1 Wendela van Kesteren
Daan van Nes
KG2 - CD
19:15 - 20:30 D1 KG1 - AB
19:30 - 20:30 JO14-3 Cees Chevalier KG3 - CD
19:30 - 20:30 MO14-4 Daan Ketelaars KG3 - AB
20:30 - 21:45 H30-1 KG2 - AB
20:30 - 21:45 H45-1 KG2 - BCD
20:45 - 22:30 H1 KG1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 JO9-1 Wendela van Kesteren KG1
15:30 - 16:30 JO9-2 Wendela van Kesteren KG1
15:30 - 16:30 JO9-3 Wendela van Kesteren KG1
15:30 - 16:30 MO9-1 Wendela van Kesteren KG1
15:30 - 16:30 MO9-2 Wendela van Kesteren KG1
15:30 - 16:30 MO9-3 Wendela van Kesteren KG1
15:30 - 16:30 MO9-4 Wendela van Kesteren KG1
16:30 - 17:30 Wisselkeepers E6/E8 Trainingsgroep KG3 - AB
16:30 - 17:30 JO10-1 Jelle Hovingh
Roef Cornelissen
KG1
16:30 - 17:30 JO10-2 Casper Honig
Willem de Feijter
KG1
16:30 - 17:30 JO10-3 Guus Thies
Marnix Crielaers
KG1
16:30 - 17:30 JO12-3 Diaz Broers
Loes de Wilde
KG2 - CD
16:30 - 17:30 MO10-1 Emma Lind
Felice Frederix
KG1
16:30 - 17:30 MO10-2 Lara Slimani
Mila Thomas
KG1
16:30 - 17:30 MO10-3 Benjamin van Leuven
Thijs de Klein
KG1
16:30 - 17:30 MO12-3 Fiene Schimmel
Milou Rolfes
KG2 - AB
17:30 - 18:30 MC1 of JA1 Trainingsgroep KG1 - CD
17:30 - 18:30 MD1 of JD1 Trainingsgroep KG1 - AB
17:30 - 18:30 MO12-4 Julia van der Neut
Lize van Iwaarden
KG2 - AB
17:30 - 18:30 MO12-5 Amelie van den Herik
Taeke Mijnlieff
KG2 - CD
18:30 - 19:45 JO14-2 Kaj van Zeijl
Mats Maas
KG2 - CD
18:30 - 19:45 MO14-2 David Honig
Julius van den Bosch
KG2 - AB
18:45 - 19:45 JC1 of MA1 Trainingsgroep KG1 - CD
18:45 - 19:45 MB1 of JB1 Trainingsgroep KG1 - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:45 - 11:00 G-hockey Emily Larsen
Ghislaine de Geus
Suzanne Wolfs
KG4