Meisjes O18
MO18-1 - Oss MO18-1
16:00 - Veld 1 Navara
Fluiten:Bart Molenaar en David Honig
MO18-2 - HC Kromme Rijn MO18-1
17:30 - Veld 2 Topfund
Fluiten:Joshua Smithuis en Justus van Groningen
MO18-4 - Schaerweijde MO18-6
14:00 - Veld 2 Topfund
Fluiten:Evi van Zeijl en Lumi de Groot
Meisjes O16
MO16-1 - Hockeyclub VVV MO16-1
09:00 - Veld 1 Navara
Fluiten:David Broekhuis en Finn Smithuis
MO16-4 - HC Kromme Rijn MO16-3
18:10 - Veld 3
Fluiten:Phileine Takken en Hannah van der Linden
Meisjes O14
MO14-1 - Hockey Club Houten MO14-1
12:15 - Veld 2 Topfund
Fluiten:Wies van der Linden en Annemijn Koekoek
MO14-3 - Hockeyclub Amersfoort MO14-4
12:55 - Veld 3
Fluiten:Daphne Kliphuis en Liza Helsdingen
Meisjes O12
MO12-2 - HC Kromme Rijn MO12-2
08:45 - Veld 2 Topfund
Fluiten:Benjamin van Leuven en Julius De Kok
MO12-3 - SV Kampong Hockey MO12-4B
11:10 - Veld 3
Fluiten:Sophie Veltman en Lize van Iwaarden
Meisjes O10
MO10-2 - Hockeyclub Amersfoort MO10-2
09:40 - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
MO10-4 - HC Rijnvliet MO10-3
09:40 - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes O9
MO9-1 - MHC Fletiomare MO9-1
08:30 - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
MO9-4 - SV Kampong Hockey MO9-10
08:30 - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes O8
MO8-1 - MHC Fletiomare MO8-2
11:00 - Veld 4
Nog geen scheids. ingepland
Jongens O18
JO18-1 - 't Spandersbosch JO18-1
14:15 - Veld 1 Navara
Fluiten:Floor van der Vlist en Jochem Helling
JO18-2 - NMHC Nijmegen JO18-2
10:45 - Veld 1 Navara
Fluiten:Ronald Voogd en Willemijn van Dort
Jongens O16
JO16-1 - 't Spandersbosch JO16-1
12:30 - Veld 1 Navara
Fluiten:Johan van Luijn en Jordie Cornelissens
JO16-2 - M.H.C. LELYSTAD JO16-1
17:45 - Veld 1 Navara
Fluiten:Tijn Hofman en Bas Jongerius
JO16-3 - HC Geldermalsen JO16-1
16:25 - Veld 3
Fluiten:Thomas Hamster en Floris den Herder
Jongens O14
JO14-2 - Zwaluwen Utrecht JO14-2
10:30 - Veld 2 Topfund
Fluiten:Hidde de Jong en Victor van Vessum
Jongens O12
JO12-2 - VMHC Spitsbergen JO12-1
15:45 - Veld 2 Topfund
Fluiten:Pieter Anten en Rick Bakker
JO12-3 - Dorsteti JO12-1
14:40 - Veld 3
Fluiten:Luuk Hofman en Boris Dijkveld Stol
Overig
G-hockey - !Reservering G-hockey
09:30 - Veld 4
Nog geen scheids. ingepland
Jongens O9
JO9-1 - MMHC Voordaan JO9-4
08:30 - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
JO9-3 - SV Kampong Hockey JO9-5
08:30 - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
Jongens O8
JO8-1 - SV Phoenix JO8-Groen
08:30 - Veld 4
Nog geen scheids. ingepland
JO8-2 - HC IJsseloever JO8-2
12:00 - Veld 4
Nog geen scheids. ingepland
Wedstrijdnummer | |
Spelen | |
Veld | |
Opmerking | |
KNHB | |
Digitaal |
Stand in de poule | |||
Teams | # Wedstrijden | # Punten | |