header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 28-8-2021 t/m 27-11-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 JD1 Tijmen Lanni
Florance de Kroon
KG1 - CD
16:30 - 18:00 MD1 Floor Wentink
Roos de Geus
KG1 - AB
16:45 - 18:00 MD2 Boris de Geus
Elin van Veenendaal
KG2 - AB
18:00 - 19:00 JA3 Laurens Kruijff
Laurens Kruijff
KG2 - AB
18:00 - 19:15 MA2 Casper van Diepeningen
Pieter van Dijk
KG1 - AB
18:00 - 19:00 MA5 Bram Callens
Bram Callens
KG2 - CD
18:00 - 19:15 MB2 Lotte Hoekstra
Merel Callens
KG1 - CD
19:00 - 20:30 JA1 Laurens Kruijff KG2 - CD
19:00 - 20:30 MA1 Jurriaan Kloks KG2 - AB
19:15 - 20:15 MA3 Casper van Diepeningen KG1 - CD
19:15 - 20:15 MA4 Bram Callens KG1 - AB
20:30 - 22:30 Trim1 (vh2) Mark Zwijnenburg
Casper van Diepeningen
KG1
20:30 - 22:30 Trim2 (vh1) Mark Zwijnenburg
Casper van Diepeningen
KG2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 MD3 Kiki Bakker
Lotte Masseling
KG2 - AB
16:00 - 17:00 MD4 Charlotte Rigterink
Kathelijne Lanni
KG2 - CD
16:15 - 17:30 JD2 Julius van den Bosch
Ties Wentink
KG1 - CD
16:30 - 17:30 MD5 Joshua Smithuis
Ruben van Nieuwpoort
KG1 - AB
17:00 - 18:15 JC2 Frederiek de Feijter
Juliette Groot
KG2 - AB
17:00 - 18:15 MC2 Kaj van Zeijl
Mats Maas
KG2 - CD
17:30 - 19:00 JC1 Bram Callens KG1 - CD
17:30 - 18:30 JD3 Raphaël Defaix
Rosie van Venrooij
KG3 - AB
17:30 - 18:30 JD4 Rembrandt Priem
Wout van Luijn
KG3 - CD
17:30 - 19:00 MC1 Clinton van de Ven
Pieter Rigterink
KG1 - AB
18:15 - 19:15 JB3 Floris Krol KG2 - AB
18:15 - 19:15 JB4 Laurens Kruijff KG2 - CD
18:30 - 19:30 JC3 Kobus Rolfes KG3 - AB
19:00 - 20:30 JB1 Floris Krol
Wendela van Kesteren
KG1 - CD
19:00 - 20:30 MB1 Maaike Hendriks KG1 - AB
19:15 - 20:30 JA2 Clinton van de Ven KG2 - AB
19:15 - 20:30 JB2 Anniek Vermeulen KG2 - CD
20:30 - 22:30 D1 KG2 - AB
20:30 - 21:45 D30A Clinton van de Ven KG2 - CD
20:30 - 22:30 H1 KG1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:30 - 14:30 Funkey jongens Trainingsgroep KG3
13:30 - 14:30 Funkey meisjes Trainingsgroep KG3
13:30 - 14:30 JF1-1 Wendela van Kesteren KG1
13:30 - 14:30 JF1-2 Wendela van Kesteren KG1
13:30 - 14:30 JF1-3 Wendela van Kesteren KG1
13:30 - 14:30 JF1-4 Wendela van Kesteren KG1
13:30 - 14:30 MF1-1 Wendela van Kesteren KG1
13:30 - 14:30 MF1-2 Wendela van Kesteren KG1
13:30 - 14:30 MF1-3 Wendela van Kesteren KG1
13:30 - 14:30 MF1-4 Wendela van Kesteren KG1
14:30 - 15:30 JF2-1 Wendela van Kesteren KG1
14:30 - 15:30 JF2-2 Wendela van Kesteren KG1
14:30 - 15:30 JF2-3 Wendela van Kesteren KG1
14:30 - 15:30 JF2-4 Wendela van Kesteren KG1
14:30 - 15:30 MF2-1 Wendela van Kesteren KG1
14:30 - 15:30 MF2-2 Wendela van Kesteren KG1
14:30 - 15:30 MF2-3 Wendela van Kesteren KG1
14:30 - 15:30 MF2-4 Wendela van Kesteren KG1
15:30 - 16:30 JE6-1 Wendela van Kesteren KG1
15:30 - 16:30 JE6-2 Wendela van Kesteren KG1
15:30 - 16:30 JE6-3 Wendela van Kesteren KG1
15:30 - 16:30 JE6-4 Wendela van Kesteren KG1
15:30 - 16:30 ME6-1 Wendela van Kesteren KG1
15:30 - 16:30 ME6-2 Wendela van Kesteren KG1
15:30 - 16:30 ME6-3 Wendela van Kesteren KG1
15:30 - 16:30 ME6-4 Wendela van Kesteren KG1
16:30 - 18:00 JD1 Florance de Kroon
Tijmen Lanni
KG2 - CD
16:30 - 17:30 JE8-1 Wendela van Kesteren KG1
16:30 - 17:30 JE8-2 Wendela van Kesteren KG1
16:30 - 17:30 JE8-3 Wendela van Kesteren KG1
16:30 - 18:00 MD1 Floor Wentink
Roos de Geus
KG2 - AB
16:30 - 17:30 ME8-1 KG1
16:30 - 17:30 ME8-2 KG1
16:30 - 17:30 ME8-3 KG1
16:30 - 17:30 ME8-4 KG1
17:30 - 18:45 JC2 Frederiek de Feijter
Juliette Groot
KG1 - AB
17:30 - 18:45 MB2 Lotte Hoekstra
Merel Callens
KG1 - CD
17:30 - 18:30 MC3 David Honig
Ralph de Vries
KG3 - AB
17:30 - 18:30 MC4 Noortje Biesboer
Puck Biesboer
KG3 - CD
18:00 - 19:00 MB3 David van Veenendaal KG2 - AB
18:00 - 19:00 MB4 Casper van Diepeningen KG2 - CD
19:00 - 20:30 JA1 David van Veenendaal
Laurens Kruijff
KG1 - CD
19:00 - 20:15 JB2 Anniek Vermeulen KG2 - CD
19:00 - 20:30 MA1 Jurriaan Kloks KG1 - AB
19:00 - 20:15 MA2 Casper van Diepeningen
Pieter van Dijk
KG2 - AB
19:15 - 20:30 DJ2 KG3 - AB
20:30 - 21:45 D30B KG2 - CD
20:30 - 21:45 D30C KG2 - CD
20:30 - 21:45 DJ1 Casper van Diepeningen KG3 - CD
20:30 - 21:45 H35B David van Veenendaal KG1 - AB
20:30 - 21:45 H35C Mabel van Heeren KG1 - CD
20:30 - 21:45 H45B Hans Bregman
Mark Zwijnenburg
KG2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Keepers D Trainingsgroep KG1 - AB
15:30 - 16:30 JD2 Julius van den Bosch
Ties Wentink
KG2 - AB
15:30 - 16:30 JD3 Raphaël Defaix
Rosie van Venrooij
KG1 - CD
15:30 - 16:30 MD2 Boris de Geus
Elin van Veenendaal
KG2 - CD
16:30 - 17:30 Keepers C Trainingsgroep KG1 - AB
16:30 - 17:30 JC3 Kobus Rolfes KG2 - AB
16:30 - 17:30 JC4 Jelle Heilijgers
Olivier van der Neut
KG2 - CD
16:30 - 17:30 MB3 Maaike Hendriks KG3
16:30 - 17:30 MB4 Maaike Hendriks KG3
16:30 - 17:45 MC2 Kaj van Zeijl
Mats Maas
KG1 - CD
17:30 - 18:15 Keepers A en B Trainingsgroep KG1 - AB
17:30 - 18:30 JB3 Laurens Kruijff KG3
17:30 - 18:30 JB4 Laurens Kruijff KG3
17:30 - 19:00 JC1 Bram Callens KG2 - CD
17:30 - 19:00 MB1 Juliette Groot
Maaike Hendriks
KG2 - AB
17:45 - 19:00 JA2 Clinton van de Ven KG1 - CD
18:15 - 19:00 Keepers D1/H1 Trainingsgroep KG1 - AB
18:30 - 19:30 MA3 Laurens Kruijff KG3
18:30 - 19:30 MA4 Laurens Kruijff KG3
19:00 - 20:45 D1 KG1
19:00 - 20:30 JB1 Wendela van Kesteren KG2 - CD
19:00 - 20:30 MC1 Clinton van de Ven
Pieter Rigterink
KG2 - AB
19:30 - 20:30 JA3 Laurens Kruijff KG3
19:30 - 20:30 MA5 Laurens Kruijff KG3
20:30 - 21:45 H35A KG2 - AB
20:30 - 21:30 H45A Wendela van Kesteren KG2 - CD
20:45 - 22:30 H1 KG1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 JE6-1 Wendela van Kesteren KG1
15:30 - 16:30 JE6-2 Wendela van Kesteren KG1
15:30 - 16:30 JE6-3 Wendela van Kesteren KG1
15:30 - 16:30 JE6-4 Wendela van Kesteren KG1
15:30 - 16:30 ME6-1 Wendela van Kesteren KG1
15:30 - 16:30 ME6-2 Wendela van Kesteren KG1
15:30 - 16:30 ME6-3 Wendela van Kesteren KG1
15:30 - 16:30 ME6-4 Wendela van Kesteren KG1
16:00 - 17:00 JD4 Rembrandt Priem
Wout van Luijn
KG2 - AB
16:00 - 17:00 MD5 Joshua Smithuis
Ruben van Nieuwpoort
KG2 - CD
16:30 - 17:30 JC4 Jelle Heilijgers
Olivier van der Neut
KG3 - AB
16:30 - 17:30 JE8-1 KG1
16:30 - 17:30 JE8-2 KG1
16:30 - 17:30 JE8-3 KG1
16:30 - 17:30 ME8-1 KG1
16:30 - 17:30 ME8-2 KG1
16:30 - 17:30 ME8-3 KG1
16:30 - 17:30 ME8-4 KG1
17:00 - 18:00 MD3 Kiki Bakker
Lotte Masseling
KG2 - AB
17:00 - 18:00 MD4 Charlotte Rigterink
Kathelijne Lanni
KG2 - CD
17:45 - 18:45 JA1 of JB1 Trainingsgroep KG1 - CD
17:45 - 18:45 MD1 of JD1 Trainingsgroep KG1 - AB
18:00 - 19:00 MC3 David Honig
Ralph de Vries
KG2 - AB
18:00 - 19:00 MC4 Noortje Biesboer
Puck Biesboer
KG2 - CD
19:00 - 20:00 MA1 of MB1 Trainingsgroep KG1 - AB
19:00 - 20:00 MC1 of JC1 Trainingsgroep KG1 - CD
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:45 - 11:00 G-hockey Emily Larsen
Ghislaine de Geus
Suzanne Wolfs
KG4